неділя, 27 листопада 2011 р.

У Європі закликають бойкотувати Євро через безпритульних тварин

У світі зібрано понад 500 тисяч підписів із закликом бойкотувати Євро-2012 в Україні через жорстоке поводження з бездомними тваринами.
Про це повідомляє в суботу "Дзеркало тижня. Україна".

"Понад 500 тисяч підписів під закликом бойкотувати турнір через зооцид на державному рівні вже поставили громадяни не тільки Франції чи Італії, а й Австралії, Аргентини і Таїланду", - пише видання.
Воно відзначає, що обурення тим, що відбувається, висловили перед товариським матчем у Києві як німецька збірна з футболу, так і Національний футбольний союз Німеччини.
  Депутати Європарламенту напередодні саміту Україна-ЄС вивчають підготовлену британськими зоозахисниками добірку матеріалів "Ukraine is not ready!".
У планах зоозахисних організацій не тільки бойкот українських посольств у європейських столицях, а й заклик до бойкоту спонсорів Євро-2012.
"Що вже викликає стурбованість у штаб-квартирі УЄФА, який тепер змушений віддуватися за те, що просто не міг собі уявити як серйозну проблему", - йдеться в матеріалі.
Як повідомлялося, прем’єр Микола Азаров у п’ятницю доручив МВС посилити контроль та жорстко припиняти випадки знущань над тваринами.
Раніше відома французька актриса Бріджит Бардо висловила обурення жорстоким поводженням з безпритульними собаками в Україні.

Джерело

Немає коментарів:

Дописати коментар

Щоб вдалося опублікувати коментар, в графі "Коментувати як" оберіть функції ІМ'Я/URL або АНОНІМ